Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Dreamwave Audio

  Нова якість звуку, нова музика, нове натхнення та прекрасний настрій - це DreamWave. Стильні, зручні та добре захищені мобільні акустичні системи DreamWave створені, щоб наповнювати твоє життя новими захоплюючими пригодами та прикрашати кожну його мить надзвичайно яскравим, потужним та ідеально збалансованим звуком найвищого ґатунку.
   
  DreamWave - це можливість слухати улюблену музику у її первинному вигляді, тобто такою, якою її створив сам виконавець, насолоджуючись дійсно якісним, повним та дивовижно виразним її звучанням будь-коли та будь-де. 
   
  Історія бренду DreamWave розпочалася близько 10 років тому. Група молодих інженерів почала працювати відразу над декількома доволі різноплановими аудіопроектами на замовлення таких добре відомих компаній, як Bose та JBL. У процесі роботи виявився цілий ряд характерних для усього тодішнього ринку музичного Bluetooth-обладнання закономірностей. По-перше, більшість з таких пристроїв початково розробляються просто як модні аксесуари для масового користувача. По-друге, виробники загалом зосередилися на випуску Bluetooth-аудіосистем для домашнього вжитку. По-третє, сам ринок автономних Bluetooth-девайсів розвивається дуже швидко і має фантастичний потенціал. 
   
  Інакше кажучи, ідея фактично витала у повітрі, й потрібно було лише належним чином її реалізувати. І робота почалася. Спеціалісти DreamWave, зібравши докупи усі свої знання та багаторічний досвід у галузі розробки сучасної портативної акустики, спроектували серію мобільних бездротових аудіосистем абсолютно нового типу, що як функціоналом, так і якістю звучання значно перевершували будь-який з випущених раніше Bluetooth-спікерів та, найголовніше, перестали бути просто аксесуарами.
   
  Кожна з моделей DreamWave оснащена власним аудіопроцесором, котрий у поєднанні зі спеціалізованим програмним забезпеченням aptX гарантує відтворення бездротового сигналу з якістю аудіофільского рівня. Це може бути музика з плеєра, смартфона, планшета чи ноутбука, аудіо у потоковому режимі з сайтів на кшталт Spotify, відео з YouTube або просто звичайна телефонна розмова - DreamWave здатні генерувати гучний та разом з тим неймовірно чистий, добре збалансований та деталізований звук без перешкод та спотворень за будь-яких умов. А завдяки потужним акумуляторним батареям всі без винятку DreamWave звучать не лише гучно, а ще й дуже довго, значно гучніше та довше, ніж будь-який зі звичайних мобільних спікерів схожої конфігурації.
   
  Втім, вони вміють не лише розважити високоякісним HiFi-звуком, але й допоможуть чи навіть врятують у небезпечній ситуації. Багатофункціональні мобільні акустичні аудіосистеми DreamWave виконані у компактних, міцних та захищених за стандартом IPX5 (захист від води, пилу, піску та снігу) корпусах. Їх можна ставити та вішати, носити та возити з собою, як заманеться та куди заманеться. Вони завжди готові бути поряд з вами.
   

  Отже, якщо ти вважаєш себе справжнім меломаном, давно слухаєш лише найвищого ґатунку звук та хочеш, щоб твоя улюблена музика супроводжувати тебе усюди, де б ти не опинився, то DreamWave - точно варті твоєї уваги.