Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Elemental

  Інші зображення

  Elemental
  5 619 грн.

  Наявність: Є в наявності

  Гучний, надійний та ... яскравий!
  Яскравий не лише у плані звучання, а у самому прямому сенсі. Багатофункціональна мобільна Bluetooth-аудіосистема Elemental оснащена справжнім світлодіодним прожектором на 110 люмен, що здатний створювати 120-метровий промінь сліпучого світла та у випадку небезпеки автоматично відбивати світловий сигнал SOS, помітний за кілометри.

  * обов'язкові поля

  Опис

  Деталі

  ELEMENTAL

  Гучний, надійний та ... яскравий!

  Яскравий не лише у плані звучання, а у самому прямому сенсі. Багатофункціональна мобільна Bluetooth-аудіосистема Elemental оснащена справжнім світлодіодним прожектором на 110 люмен, що здатний створювати 120-метровий промінь сліпучого світла та у випадку небезпеки автоматично відбивати світловий сигнал SOS, помітний за кілометри.

  Окрім того, вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 12000 мАг може також слугувати пауербанкою для смартфонів чи планшетів. А її повного заряду достатньо, щоб ваш Elemental грав для вас та ваших друзів упродовж усього дня (чи ночі).

  А звук? Будьте певні, звук у Elemental такий, що вам ще будуть заздрити. Система включає власний HiFi-аудіопідсилювач, 2 широкополосні fullrange та 2 високочастнотні випромінювачі загальною потужністю 30 ват, котрі у поєднанні з комплексом найновітніших аудіотехнологій генерують звук найвищого, аудіофільського рівня та відтворюють музику з усією її повнотою, глибиною та виразністю. Інакше кажучи, Elemental може звучати надзвичайно гучно, чисто та дуже довго. Значно гучніше та довше, ніж будь-який зі звичайних мобільних спікерів схожої конфігурації.

  До мобільних музичних пристроїв, скажімо до смартфона чи планшета, Elemental підключається через вбудований модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 (зокрема і у прискореному режимі - через модуль NFC), через стандартний лінійний аудіороз'єм або через USB (вони теж захищені). Через USB, до речі, мобільний девайс можна за необхідності й підзарядити.

  Elemental підтримує функцію "вільні руки", тобто коли вам надходить вхідний дзвінок з вашого смартфона (чи планшета), система автоматично зупиняє плеєр, чекає закінчення розмови, а потім знову запускає трек з того ж самого місця, де він був поставлений на паузу.

  Elemental виконаний у компактному, міцному та захищеному за стандартом IPX5 (захист від води, пилу, піску та снігу) корпусі і обладнаний добротною металевою ручкою з широкою та зручною пластиковою накладкою. Аудіосистему Elemental можна ставити та вішати, як заманеться, носити та возити з собою. Вона завжди готова бути поряд з вами і не лише розважить, але й допоможе чи навіть врятує у небезпечній ситуації. Отже, виходячи з дому, не забудьте прихопити з собою Elemental, і ваша улюблена музика найвищого HiFi-ґатунку супроводжуватиме вас усюди, куди б ви не зайшли чи не заїхали.

  ОСОБЛИВОСТІ МОБІЛЬНОЇ БЕЗДРОТОВОЇ АУДІОСИСТЕМИ ELEMENTAL
  * гарантовано потужний звук HiFi-якості у мобільному режимі будь-коли та будь-де;
  * вбудований світлодіодний прожектор яскравістю 110 люмен з системою автоматичної подачі світлового сигналу SOS;
  * два широкополосні fullrange та два високочастотні драйвери загальною потужністю 30 ват;
  * вбудований HiFi-аудіопідсилювач з системою пригнічення спотворень аудіосигналу (Anti-Distortion);
  * модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX;
  * модуль NFC - для прискореного підключення до мобільних пристроїв;
  * вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 12000 мАг;
  * до 14 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 7 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass);
  * функція пауербанки (USB 5V/1A) для підзарядки мобільних пристроїв;
  * функція "вільні руки" (HFC) - для телефонних розмов;
  * захист корпусу рівня IPX5 (захищений від води, пилу, піску, снігу);
  * вага: 3.3 кг;
  * розміри: 174 x 390 x 130 мм.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  * 1 х аудіосистема Elemental;
  * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек");
  * 1 х блок живлення - зарядний пристрій.

  Технічні характеристики

  Технічні характеристики

  Артикул Elemental
  Загальна потужність, RMS 30 Вт
  Динаміки (розмір та потужність) 2 широкосмугові + 2 високочастотні
  Відтворювані частоти Ні
  Тип з’єднання дротовий / бездротовий
  Кодеки та функції Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX, NFC, HFC, power-bank, LED flashlight 120 lumen, IPX5
  Аккумулятор літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 12000 мАг
  Час роботи, годин до 14 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 7 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass)
  Живлення/Зарядка функція пауербанка (USB 5V/1A) для підзарядки мобільних пристроїв
  Роз’єми line-in 3.5 mm, USB (для підзарядки мобільних пристроїв та оновлення ПЗ
  Габарити 174x390x130 mm
  Вага 5,3 кг
  Комплект поставки * 1 х аудіосистема Survivor; * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек"); * 1 х блок живлення - зарядний пристрій; * 1 х автомобільний зарядний пристрій;
  Особливі примітки Ні
  Відгуки
  Файли та інструкції