Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Survivor

  Інші зображення

  Survivor
  7 889 грн.

  Наявність: Є в наявності

  Bluetooth-спікер + Спікерфон + Пусковий пристрій для авто!
  Survivor - це перша у світі й поки що єдина багатофункціональна, захищена, мобільна, бездротова аудіосистема, котра окрім того, що завжди зуміє розважити вас високоякісним HiFi-звуком, ще й здатна у разі потреби стати справжнім jump-стартером для вашого авто й замінити його розряджений акумулятор. Survivor обладнаний власною літій-полімерною батарею та видає короткочасний пусковий струм силою 400А (при 12V), котрого достатньо, щоб запустити двигун автомобіля, навіть дуже не маленького.

  * обов'язкові поля

  Опис

  Деталі

  SURVIVOR

  Bluetooth-спікер + Спікерфон + Пусковий пристрій для авто

  Survivor - це перша у світі й поки що єдина багатофункціональна, захищена, мобільна, бездротова аудіосистема, котра окрім того, що завжди зуміє розважити вас високоякісним HiFi-звуком, ще й здатна у разі потреби стати справжнім jump-стартером для вашого авто й замінити його розряджений акумулятор. Survivor обладнаний власною літій-полімерною батарею та видає короткочасний пусковий струм силою 400А (при 12V), котрого достатньо, щоб запустити двигун автомобіля, навіть дуже не маленького.

  Наскільки не маленького? Перевірено, що з 7-літровою V-подібною "вісімкою" Survivor точно впорається. Отже він гарантовано стане у нагоді, коли несправність штаного акумулятора вашого байка, легковика, джипа, вантажного авто, моторного човна чи навіть катера трапилася, коли ви заїхали чи зайшли в місця, м'яко кажучи, далекі від цивілізації та ремонтної майстерні. Втім, функція jump-стартера - це лише один з багатьох незамінних талантів моделі Survivor.

  Тому продовжимо. Ще у Survivor є ультра-яскравий світлодіодний прожектор на 110 люмен, що створює 120-метровий промінь сліпучого свіла і у випадку небезпеки відбиває у автоматичному режиму світловий сигнал SOS, помітний за кілометри. Окрім цього Survivor також може слугувати пауербанкою для смартфонів чи планшетів. А повного заряду його батареї достатньо, щоб ваш аудіосистема працювала за прямим своїм призначенням упродовж усього дня (чи ночі), тішачи вас та ваших друзів хорошою музикою.

  І будьте певні, якістю та силою звуку Survivor теж здивує кого завгодно. Система включає власний HiFi-аудіопідсилювач, 2 широкополосні fullrange та 2 високочастнотні випромінювачі загальною потужністю 30 ват, котрі у поєднанні з цілим комплексом найновітніших аудіотехнологій генерують звук найвищого, аудіофільського рівня та відтворють музику з усією її повнотою, глибиною та виразністю. Survivor може звучати надзвичайно гучно, чисто та дуже довго. Значно гучніше та довше, ніж будь-який зі звичайних мобільних спікерів схожої конфігурації.

  До мобільних пристроїв, скажімо до смартфона чи планшета, Survivor підключається через вбудований модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 (зокрема і у прискореному режимі - через модуль NFC), через стандартний лінійний аудіороз'єм або через USB (їх роз'єми теж захищені). Survivor підримує функцію "вільні руки", тобто коли вам надходить вхідний дзвінок з вашого смартфона (чи планшета), система автоматично зупиняє плеєр, чекає закінчення розмови, а потім знову запускає трек з того ж самого місця, де він був поставлений на паузу.

  Survivor виконаний у компактному, міцному та захищеному за стандартом IPX5 (захист від води, пилу, піску та снігу) корпусі і обладнаний добротною металевою ручкою з широкою та зручною пластиковою накладкою. Survivor можна ставити та вішати, носити та возити з собою, як заманеться. Він завжди готовий бути поряд з вами і не лише розважить, але й допоможе чи навіть врятує у небезпечній ситуації. Так що, коли їдете з дому, обов'язково беріть з собою ваш Survivor. З ним і ваша улюблена музика найвищого HiFi-ґатунку супроводжуватиме вас усюди.

  ОСОБЛИВОСТІ МОБІЛЬНОЇ БЕЗДРОТОВОЇ АУДІОСИСТЕМИ SURVIVOR
  * гарантовано потужний звук HiFi-якості у мобільному режимі будь-коли та будь-де;
  * функція "jump-стартер" - зовнішній пусковий пристрій для двигунів (400А, 12V);
  * вбудований світлодіодний прожектор яскравістю 110 люмен з системою автоматичної подачі світлового сигналу SOS;
  * два широкополосні fullrange та два високочастотні драйвери загальною потужністю 30 ват;
  * вбудований HiFi-аудіопідсилювач з системою пригнічення спотворень аудіосигналу (Anti-Distortion);
  * модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX;
  * модуль NFC - для прискореного підключення до мобільних пристроїв;
  * вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 12000 мАг;
  * до 14 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 7 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass);
  * функція пауербанки (USB 5V/1A) для підзарядки мобільних пристроїв;
  * функція "вільні руки" (HFC) - для телефонних розмов;
  * захист корпусу рівня IPX5 (захищений від води, пилу, піску, снігу);
  * вага: 5.3 кг;
  * розміри: 174 x 390 x 130 мм.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  * 1 х аудіосистема Survivor;
  * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек");
  * 1 х блок живлення - зарядний пристрій;
  * 1 х автомобільний зарядний пристрій;
  * 1 х автомобільний кабель з зажимами-"крокодилами".

  Технічні характеристики

  Технічні характеристики

  Артикул Survivor
  Загальна потужність, RMS 30 Вт
  Динаміки (розмір та потужність) 2 широкосмугові + 2 високочастотні
  Відтворювані частоти Ні
  Тип з’єднання дротовий / бездротовий
  Кодеки та функції Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX, NFC, HFC, jump-starter, power-bank, LED flashlight 12 lumen, IPX5
  Аккумулятор літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 12000 мАг
  Час роботи, годин до 14 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 7 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass)
  Живлення/Зарядка функція пауербанка (USB 5V/1A) для підзарядки мобільних пристроїв
  Роз’єми line-in 3.5 mm, USB (для підзарядки мобільних пристроїв та оновлення ПЗ, роз'єм для підключення кабелю з авто затискачами)
  Габарити 174x390x130 mm
  Вага 5,3 кг
  Комплект поставки * 1 х аудіосистема Survivor; * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек"); * 1 х блок живлення - зарядний пристрій; * 1 х автомобільний зарядний пристрій; * 1 х автомобільний кабель з затискачами-"крокодилами"
  Особливі примітки Ні
  Відгуки
  Файли та інструкції