Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Tremor

  Інші зображення

  Tremor
  8 379 грн.

  Наявність: Є в наявності

  Твій 50-ватний аудіопоштовх!
  Tremor - це надійно захищена (за стандартом IPX5), високоефективна, мобільна бездротова аудіосистема, сконструйована та професійно налаштована з розрахунком на найповніше задоволення усього спектру потреб сучасного аудіофіла, котрого окрім звуку цікавить ще маса інших, не менш захоплюючих речей: екстрим, спорт, подорожі та інші різновиди активного дозвілля.

  * обов'язкові поля

  Опис

  Деталі

  TREMOR

  Твій 50-ватний аудіопоштовх!

  Якість, надійність та потужність рівня PRO. Якщо ти вважаєш себе справжнім меломаном, давно слухаєш лише найвищого ґатунку звук та хочеш, щоб твоя улюблена музика супроводжувати тебе усюди, де б ти не опинився, то TREMOR точно вартий твоєї уваги. Більше того, будь готовий дивуватися!

  Tremor - це надійно захищена (за стандартом IPX5), високоефективна, мобільна бездротова аудіосистема, сконструйована та професійно налаштована з розрахунком на найповніше задоволення усього спектру потреб сучасного аудіофіла, котрого окрім звуку цікавить ще маса інших, не менш захоплюючих речей: екстрим, спорт, подорожі та інші різновиди активного дозвілля.

  Естрим-спікер Tremor вміщує у собі могутню літій-полімерну акумуляторну батарею ємністю 20800 мАг (вона ж - пауербанка), власний HiFi-аудіопідсилювач та повний набір випромінювачів (2 широкополосні fullrange, 2 пасивні та 2 високочастнотні) загальною потужністю 50 ват.

  Іншими словами, завдяки такому оснащенню, а також цілому комплексу найновітніших технологій, ця аудіосистема не просто здатна генерувати звук найвищого, аудіофільського рівня та відтворювати музику з усією її повнотою, глибиною та виразністю, але ще й може звучати надзвичайно гучно, чисто та дуже довго. Значно гучніше та довше, ніж будь-який зі звичайних, "цивільних" спікерів.

  А якщо одного Tremor-а буде мало, то завжди можна увімкнути відразу два, попередньо об'єднавши їх у двоканальну систему, та дивувати, епатувати чи навіть шокувати публіку своєї чергової мега-вечірки реальним стереофонічним звуком HiFi-якості. І будь певний, таке шоу запам'ятається надовго.

  До мобільних музичних пристроїв, скажімо до смартфона чи планшета, Tremor підключається через вбудований модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 (зокрема і у прискореному режимі - через модуль NFC), через стандартний лінійний аудіороз'єм або через USB (вони теж захищені). Через USB, до речі, мобільний девайс можна за необхідності й підзарядити.

  Tremor підтримує функцію "вільні руки", тобто коли вам надходить вхідний дзвінок з вашого смартфона (чи планшета), система автоматично зупиняє плеєр, чекає закінчення розмови, а потім знову запускає трек з того ж самого місця, де він був поставлений на паузу.

  Tremor виконаний у компактному, міцному та захищеному за стандартом IPX5 (захист від води, пилу, піску та снігу) корпусі і комплектується широким наплічним ременем зі зносостійкого нейлону. Спікер можна ставити та вішати, як заманеться, носити та возити з собою. Він завжди готовий бути поряд з вами, а значить, і ваша улюблена музика найвищого HiFi-ґатунку теж супроводжуватиме вас усюди, куди б ви не зайшли чи не заїхали.

  ОСОБЛИВОСТІ МОБІЛЬНОЇ БЕЗДРОТОВОЇ АУДІОСИСТЕМИ TREMOR
  * гарантовано потужний звук HiFi-якості у мобільному режимі будь-коли та будь-де;
  * два широкополосні fullrange, два пасивні та два високочастотні драйвери загальною потужністю 50 ват;
  * вбудований HiFi-аудіопідсилювач з системою пригнічення спотворень аудіосигналу (Anti-Distortion);
  * модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX;
  * модуль NFC - для прискореного підключення до мобільних пристроїв;
  * вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 20800 мАг;
  * до 18 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 8 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass);
  * функція пауербанки (USB 5V/1A) для підзарядки мобільних пристроїв;
  * функція "вільні руки" (HFC) - для телефонних розмов;
  * можливість об'єднувати два Tremor у одну двоканальну стереосистему (з лівим та правим каналами відтворення звуку);
  * захист корпусу рівня IPX5 (захищений від води, пилу, піску, снігу);
  * зносостійкий ремінь для переноски - у комплекті;
  * вага: 5.7 кг;
  * розміри: 440 x 178 x 170 мм.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  * 1 х аудіосистема Tremor;
  * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек");
  * 1 х блок живлення - зарядний пристрій;
  * 1 х наплічний ремінь.

  Технічні характеристики

  Технічні характеристики

  Артикул Tremor
  Загальна потужність, RMS 50 ват
  Динаміки (розмір та потужність) два широкосмугові fullrange, два пасивні та два високочастотні драйвери
  Відтворювані частоти 40 Гц – 20 кГц
  Тип з’єднання Bluetooth CSR 4.0, NFC
  Кодеки та функції EDR, A2DP AVRCP, APTX; HFC, IPX5
  Аккумулятор літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 20800 мАг
  Час роботи, годин до 18 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 8 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass)
  Живлення/Зарядка джерело змінного струму
  Роз’єми лінійний вхід, USB 5V/1A для підзарядки мобільних пристроїв, роз'єм живлення
  Габарити 440x178x170 mm
  Вага 5.7 кг
  Комплект поставки * 1 х аудіосистема Tremor; * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек"); * 1 х блок живлення - зарядний пристрій; * 1 х наплічний ремінь.
  Особливі примітки Ні
  Відгуки
  Файли та інструкції