Наш телефон: 0 800 33 52 57

  Venture

  Інші зображення

  Venture
  2 469 грн.

  Наявність: Є в наявності

  Звук та зв'язок HiFi-рівня - для справжніх екстремалів!
  Перша та єдина у світі захищена портативна Bluetooth-аудіосистема, суміщена з повнофункціональною двополосною міні-радіостанцією walkie-talkie - це все про нову Venture. З цим компактним, надійним та дуже практичним пристроєм надзвичайно якісний, чистий та сильний звук супроводжуватиме тебе геть усюди, де б ти не опинився.

  Опис

  Деталі

  VENTURE

  Звук та зв'язок HiFi-рівня - для справжніх екстремалів

  Перша та єдина у світі захищена портативна Bluetooth-аудіосистема, суміщена з повнофункціональною двополосною міні-радіостанцією walkie-talkie - це все про нову Venture. З цим компактним, надійним та дуже практичним пристроєм надзвичайно якісний, чистий та сильний звук супроводжуватиме тебе геть усюди, де б ти не опинився.

  Venture оснащений потужною літій-полімерною акумуляторною батареєю ємністю 3600 мАг. Повного її заряду спікеру вистачає аж на 5 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідтворення з максимальною гучністю (або на 10 годин у звичайному режимі). А належний баланс цієї самої гучності та якості звучання (включно з дивовижно ретельним, як для таких розмірів, відпрацюванням басів) забезпечують 45-міліметровий широкополосний fullrange-динамік та всенаправлений 360-градусний процесор звукових ефектів.

  Venture виконаний у компактному, міцному та захищеному за стандартом IPX5 (захист від води, пилу, піску та снігу) корпусі з широкою та міцною петлею для ременя чи паракорду. Спікер можна чіпляти на одяг, елементи екіпірування, на рюкзак або просто на гілку дерева. Втім Venture досить компактний, щоб без проблем вміститися у кишені.

  Радіус впевненого прийому-передачі рації Venture - близько 5 км. Отже ви будете залишатися на постійному зв'язку зі своєю групою у таких місцях, куди ще не добрався жодний мобільний оператор, або ж можете використовувати свій Venture як альтернативу смартфонам чи планшетам. Між іншим, озвучувати телефонні розмови Venture теж вміє. При цьому у режимі "вільні руки" спікер сам поставить плеєр на паузу і після закінчення розмови знову запустить трек з того ж самого місця, де він був зупинений.

  До мобільних музичних пристроїв, скажімо до смартфона чи планшета, Venture підключається через вбудований модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 або через стандартний лінійний аудіороз'єм (він теж захищений спеціальним клапаном).

  Загалом же Venture - це високоефективна, мобільна бездротова аудіосистема, сконструйована та професійно налаштована з розрахунком на найповніше задоволення найнагальніших потреб сучасного аудіофіла, котрого окрім звуку цікавить ще маса інших, не менш захоплюючих речей: екстрим, спорт, подорожі та інші різновиди активного дозвілля.

  Тому Venture не просто здатна генерувати звук найвищого, аудіофільського рівня та відтворювати музику з усією її повнотою, глибиною та виразністю, але ще й може звучати надзвичайно гучно, чисто та дуже довго. Значно гучніше та довше, ніж будь-який зі звичайних Bluettoth-спікерів з тих, що вам коли-небудь доводилося слухати.

  ОСОБЛИВОСТІ МОБІЛЬНОЇ БЕЗДРОТОВОЇ АУДІОСИСТЕМИ VENTURE
  * ефективний радіозв'язок та звук HiFi-якості у мобільному режимі будь-коли та будь-де;
  * 2-полосна міні-радіостанція типу Walkie Talkie (радіус прийому-передачі - до 5 км);
  * система пригнічення спотворень аудіосигналу (Anti-Distortion);
  * 45-міліметровий широкополосний драйвер потужністю 5 ват (найкращий у своєму класі);
  * всенаправлений 360-градусний процесор звукових ефектів;
  * захист корпусу рівня IPX5 (захищений від води, пилу, піску, снігу);
  * модуль бездротової передачі даних Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP;
  * вбудована літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 3600 мАг;
  * до 10 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 5 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass);
  * функція "вільні руки" (HFC) - для телефонних розмов;
  * вага: 380 г;
  * розміри: 146 x 74 x 43.5 мм.

  КОМПЛЕКТАЦІЯ
  * 1 х аудіосистема Venture;
  * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек");
  * 1 х кабель USB (для зарядки батареї та оновлення програмного забезпечення).

   

  Технічні характеристики

  Технічні характеристики

  Артикул Venture
  Загальна потужність, RMS 5 Вт
  Динаміки (розмір та потужність) 45-міліметровий широкополосний драйвер потужністю 5 ватт (найкращий у своєму класі
  Відтворювані частоти Ні
  Тип з’єднання дротовий / бездротовий
  Кодеки та функції Bluetooth CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX, HFC, IPX5, Walkie Talkie
  Аккумулятор літій-полімерна акумуляторна батарея ємністю 3600 мА
  Час роботи, годин до 10 годин автономної роботи у режимі безперервного аудіовідворення (до 5 годин роботи з максимальною гучністю та активованим режимом Full Bass)
  Живлення/Зарядка Ні
  Роз’єми line-in 3.5 mm, micro-USB ( для оновлення ПЗ)
  Габарити 146x74x43.5 mm
  Вага 0.38 кг
  Комплект поставки * 1 х аудіосистема Venture; * 1 х лінійний аудіокабель зі 3.5-мм штекерами ("міні-джек"); * 1 х кабель USB (для зарядки батареї та оновлення програмного забезпечення)
  Особливі примітки Ні
  Відгуки
  Файли та інструкції